Wars szkoła dla dorosłych

Liceum ogólnokształcące dla dorosłych

Liceum dla dorosłych to szansa dla tych, którzy z różnych powodów nie dokończyli nauki na tym poziomie kształcenia i pragną je uzupełnić. Nauka w liceum to możliwość pogodzenia kształcenia z pracą zawodową i czasem przeznaczonym dla rodziny. Dodatkowym plusem nauki w naszej szkole jest możliwość zapisania się na różne semestry, nie tylko na ten pierwszy.

Wars szkoła dla dorosłych

Policealna szkoła zawodowa

Policealna Szkoła Zawodowa Wars pozwala realizować marzenia związane z karierą, a także rozwijać pasje swoich Słuchaczy. Nasze programy nauczania odpowiadają aktualnym trendom branżowym i wychodzą naprzeciw zapotrzebowaniu zgłaszanemu przez pracodawców.

Wars szkoła dla dorosłych

Policealna szkoła medyczna

Nasze Policealne Szkoły Medyczne gwarantują Państwu najwyższy poziom nauczania i bogaty program zajęć. Aby edukacja była jak najbardziej efektywna, dbamy o komfortową, przyjazną atmosferę, która sprzyja przyswajaniu wiedzy. Policealna Szkoła Medyczna posiada w swym programie zarówno zajęcia teoretyczne, naukę języków obcych na różnych poziomach zaawansowania, jak i zajęcia praktyczne, przygotowujące do wykonywania zawodu

previous arrow
next arrow
Slider

Szkoły wara

Zapisz się

Nie czekaj ani chwili! Zapisanie się do naszej szkoły jest niezwykle proste. Wystarczy, że wypełnisz formularz zapisu znajdujący się obok. Po wysłaniu formularza skontaktujemy się z tobą telefonicznie, aby podać wszelkie szczegóły i odpowiedzieć na wszelkie pytania z twojej strony. Dołącz do nas już dziś!

  Wars

  Szkoły dla dorosłych

  Kontakt

  al.Jerozolimskie 49/29

  00-053 Warszawa

  536 007 399
  biuro@wars.edu.pl