Wars szkoła dla dorosłych

Liceum ogólnokształcące dla dorosłych

Liceum dla dorosłych to szansa dla tych, którzy z różnych powodów nie dokończyli nauki na tym poziomie kształcenia i pragną je uzupełnić. Nauka w liceum to możliwość pogodzenia kształcenia z pracą zawodową i czasem przeznaczonym dla rodziny. Dodatkowym plusem nauki w naszej szkole jest możliwość zapisania się na różne semestry, nie tylko na ten pierwszy.

Wars szkoła dla dorosłych

Policealna szkoła zawodowa

Policealna Szkoła Zawodowa Wars pozwala realizować marzenia związane z karierą, a także rozwijać pasje swoich Słuchaczy. Nasze programy nauczania odpowiadają aktualnym trendom branżowym i wychodzą naprzeciw zapotrzebowaniu zgłaszanemu przez pracodawców.

Wars szkoła dla dorosłych

Policealna szkoła medyczna

Nasze Policealne Szkoły Medyczne gwarantują Państwu najwyższy poziom nauczania i bogaty program zajęć. Aby edukacja była jak najbardziej efektywna, dbamy o komfortową, przyjazną atmosferę, która sprzyja przyswajaniu wiedzy. Policealna Szkoła Medyczna posiada w swym programie zarówno zajęcia teoretyczne, naukę języków obcych na różnych poziomach zaawansowania, jak i zajęcia praktyczne, przygotowujące do wykonywania zawodu

previous arrow
next arrow
Slider

Policealna szkoła medyczna

Policealna szkoła medyczna Wars gwarantuje Państwu najwyższy poziom nauczania i bogaty program zajęć. Aby edukacja naszych słuchaczy była jak najbardziej efektywna, dbamy o komfortową, przyjazną atmosferę nauczania. Tworzymy warunki odpowiednie przyswajaniu wiedzy. Programy edukacyjne na poszczególnych kierunkach kształcenia odpowiadają podstawie programowej MEN. Kadra specjalistów w swoich dziedzinach odpowiada za wyposażenie naszych przyszłych absolwentów w niezbędna teorię i przekazanie im spektrum wiedzy praktycznej. Zajęcia teoretyczne i warsztaty, nauka języków obcych, mają kompleksowo przygotować przyszłe kadry średniego personelu medycznego do profesjonalnego wykonywania swoich zadań. Absolwenci Policealnej Szkoły medycznej uzyskują międzynarodowy dyplom i wysokie kwalifikacje zawodowe.

policealna szkoła medyczna

Czas trwania

1 rok lub 2 lata

Tryb nauczania

zaoczny

Egzamin

matura i egzamin zawodowy

Rodzaj

uprawnienia szkoły publicznej

Nasze kierunki

policealna szkoła medyczna

Opiekun medyczny

Przemiany demograficzne w Polsce i Europie zmierzają jednoznacznie w kierunku starzenia...

policealna szkoła medyczna

Asystentka stomatologiczna

Myślisz o zaistnieniu w branży medycznej? Czy wiesz, że jest to możliwe bez ukończenia studiów...

policealna szkoła medyczna

Higienistka stomatologiczna

Myślisz o zaistnieniu w branży medycznej? Czy wiesz, że jest to możliwe bez ukończenia studiów...

policealna szkoła medyczna

Technik masażysta

Absolwent kierunku technik masażysta w szkole dla dorosłych Wars ma uprawnienia w zakresie masażu...

Zaoczny tryb nauczania i zajęcia online

 

Zajęcia w naszej szkole policealnej prowadzone są w trybie zaocznym. Dzięki temu każda osoba, która chce zdobyć wykształcenie, ma szanse zrobić to bez względu na tryb swojego życia, pracę czy rodzinę. Zaoczny tryb nauczania daje możliwość zdobywania wiedzy nawet osobą niezwykle zabieganym. W naszych szkołach prowadzimy również zajęcia online, dając możliwość kształcenia się bez wychodzenia z domu lub w innym dowolnym miejscu.

Darmowa edukacja

 

 

Zależy nam, aby z usług naszej szkoły mógł skorzystać każdy, kto tego potrzebuje. Bez względu na Twoją sytuację finansową możesz podjąć naukę w naszej szkole. Policealna szkoła medyczna Wars jest całkowicie darmowa. Nie pobieramy czesnego i niestosujemy ukrytych opłat. 

Policealna szkoła medyczna – kto może się zapisać?

 

Do szkoły policealnej może zapisać się każda osoba, która posiada świadectwo ukończenia liceum lub technikum. Rekrutację prowadzimy na wszystkie semestry nauki. Nie ważne więc czy dopiero zaczynasz swoją przygodę ze szkołą policealną, czy chcesz zmienić swoją dotychczasową szkołę na naszą.

Wars

DARMOWE Szkoły dla dorosłych W CENTRUM WARSZAWY

Kontakt

Aleje Jerozolimskie 49/29

00-053 Warszawa

Tel.: 536 007 399
e-mail: biuro@wars.edu.pl