Liceum ogólnokształcące dla dorosłych

Liceum dla dorosłych to szansa dla tych, którzy z różnych powodów nie dokończyli nauki na tym poziomie kształcenia i pragną je uzupełnić. Nauka w liceum to możliwość pogodzenia kształcenia z pracą zawodową i czasem przeznaczonym dla rodziny. Dodatkowym plusem nauki w naszej szkole jest możliwość zapisania się na różne semestry, nie tylko na ten pierwszy.

Policealna szkoła zawodowa

Policealna Szkoła Zawodowa Wars pozwala realizować marzenia związane z karierą, a także rozwijać pasje swoich Słuchaczy. Nasze programy nauczania odpowiadają aktualnym trendom branżowym i wychodzą naprzeciw zapotrzebowaniu zgłaszanemu przez pracodawców.

Policealna szkoła medyczna

Nasze Policealne Szkoły Medyczne gwarantują Państwu najwyższy poziom nauczania i bogaty program zajęć. Aby edukacja była jak najbardziej efektywna, dbamy o komfortową, przyjazną atmosferę, która sprzyja przyswajaniu wiedzy. Policealna Szkoła Medyczna posiada w swym programie zarówno zajęcia teoretyczne, naukę języków obcych na różnych poziomach zaawansowania, jak i zajęcia praktyczne, przygotowujące do wykonywania zawodu

Szkoła dla dorosłych Wars

Kształcimy bezpłatnie, zarówno w systemie zaocznym, jak i stacjonarnym. Prowadzimy zapisy na wszystkie semestry. Możesz powrócić do przerwanej nauki lub po prostu zmienić swoją zwykłą szkołę i uczyć się w formule dopasowanej do Ciebie! W ofercie edukacyjnej Wars znajdują się: zaoczna szkoła podstawowa dla dorosłych, zaoczne liceum ogólnokształcące dla dorosłych, zawodowa szkoła policealna oraz medyczna, a także atrakcyjne kierunki zawodowych kursów kwalifikacyjnych, po których możesz uzyskać tytuł technika. Nasza szkoła, dzięki doświadczonej kadrze pedagogicznej, indywidualnemu podejściu do słuchaczy i doskonałej lokalizacji, to według wielu najlepszy wybór dla edukacji dorosłych w Warszawie.

Zaświadczenia

Wydajemy zaświadczenia do ZUS, KRUS i MOPS

Tryb nauczania

Zaoczny tryb nauczania pozwala łączyć aktywności

Egzamin

Matura i egzaminy zawodowe to przepustka do Twojej kariery

Rodzaj

Posiadamy uprawnienia szkoły publicznej

Gwarancja jakości

Mamy uprawnienia szkoły publicznej. Dzięki temu, nie tylko możemy korzystać z programów edukacyjnych MEN, ale także nadawać odpowiednie świadectwa, certyfikaty i kwalifikacje zawodowe. Możesz więc mieć pewność, że zdobyte z nami kompetencje będą honorowane w Polsce, krajach Unii Europejskiej i przez zdecydowaną większość państw na świecie. Jeśli wybierzesz szkołę dwuletnią, kończąc naukę, zdobędziesz państwowy dyplom z tytułem technika. Po szkole rocznej, zostaniesz specjalistą w zawodzie zgodnym z Polską Klasyfikacją Zawodów. Eksperci szkoły dla dorosłych Wars gwarantują najwyższą jakość kształcenia w swoich dziedzinach. Ucz się z najlepszymi, by stać się najlepszym!

Profesjonalne pracownie

Wiemy, jak istotną rolę w procesie kształcenia stanowi praktyczne przygotowanie zawodowe. Dokładamy wszelkich starań, by nasi słuchacze uczyli się różnych aspektów swoich specjalizacji w warunkach najbardziej bliskich ich przyszłej pracy w obranych profesjach. Zapewniamy pracownie wyposażone zgodnie z wytycznymi MEN. Dodatkową korzyść dla słuchaczy szkoły dla dorosłych Wars stanowi stale rozwijana sieć naszej współpracy. Nawiązujemy kontakty z firmami działającymi w branżach odpowiadających prowadzonym przez nas kierunkom kształcenia. Dzięki temu, wyposażamy naszych przyszłych absolwentów w najbardziej aktualną wiedzę i dajemy im najlepszy warsztat.

Certyfikat PN-EN ISO

Od 4 grudnia 2007 r. posiadamy certyfikat PN-EN ISO 9001:2008. Potwierdza to, iż dbałość o jakość świadczonych przez nas usług jest priorytetem firmy. Daje klientom gwarancję, że szkoła dla dorosłych Wars prowadzona jest w sposób sprawny, skuteczny i zorientowany na potrzeby swoich Słuchaczy.

Doradztwo zawodowe i profesjonalna kadra

Zatrudnieni przez nas doradcy zawodowi obserwują zmiany zachodzące na rynku pracy. Dzięki temu jesteśmy natychmiast gotowi zaoferować Ci kształcenie w najbardziej popularnych kierunkach! Znamy naszych Słuchaczy, wiemy na czym im zależy. Szybko i skutecznie reagujemy zarówno na ich potrzeby, jak i zmieniające się realia gospodarczo-ekonomiczne. Zatrudniamy fachowców, którzy posiadają nie tylko tytuły naukowe i przygotowanie pedagogiczne, ale są praktykami w swoich dziedzinach.

Wars – szkoła całkowicie darmowa

Obalamy mit, że nauka w dobrej szkole prywatnej musi sporo kosztować. Nauka z nami nie musi kosztować Cię nic, poza własnym zaangażowaniem w zdobywanie wiedzy! W szkole dla dorosłych Wars uczysz się totalnie za darmo, bez żadnych ukrytych opłat. Ponadto, masz szansę skorzystania z dodatkowych bonusów, na przykład otrzymując voucher za przyprowadzenie nowego słuchacza. O aktualną ofertę promocyjną zapytaj w sekretariacie szkoły Wars.

Wars

darmowa Szkoła dla dorosłych w centrum warszawy

Aleje Jerozolimskie 49/29

e-mail: biuro@wars.edu.pl