Wars szkoła dla dorosłych

Liceum ogólnokształcące dla dorosłych

Liceum dla dorosłych to szansa dla tych, którzy z różnych powodów nie dokończyli nauki na tym poziomie kształcenia i pragną je uzupełnić. Nauka w liceum to możliwość pogodzenia kształcenia z pracą zawodową i czasem przeznaczonym dla rodziny. Dodatkowym plusem nauki w naszej szkole jest możliwość zapisania się na różne semestry, nie tylko na ten pierwszy.

Wars szkoła dla dorosłych

Policealna szkoła zawodowa

Policealna Szkoła Zawodowa Wars pozwala realizować marzenia związane z karierą, a także rozwijać pasje swoich Słuchaczy. Nasze programy nauczania odpowiadają aktualnym trendom branżowym i wychodzą naprzeciw zapotrzebowaniu zgłaszanemu przez pracodawców.

Wars szkoła dla dorosłych

Policealna szkoła medyczna

Nasze Policealne Szkoły Medyczne gwarantują Państwu najwyższy poziom nauczania i bogaty program zajęć. Aby edukacja była jak najbardziej efektywna, dbamy o komfortową, przyjazną atmosferę, która sprzyja przyswajaniu wiedzy. Policealna Szkoła Medyczna posiada w swym programie zarówno zajęcia teoretyczne, naukę języków obcych na różnych poziomach zaawansowania, jak i zajęcia praktyczne, przygotowujące do wykonywania zawodu

previous arrow
next arrow
Slider

Liceum ogólnokształcące dla dorosłych

Liceum dla dorosłych to świetna szansa dla tych, którzy z różnych powodów nie posiadają wykształcenia średniego i pragną je uzupełnić. Nauka w zaocznym liceum daje możliwość pogodzenia edukacji z pracą zawodową i czasem przeznaczonym dla rodziny. Naukę w liceum ogólnokształcącym Wars możesz rozpocząć od pierwszego semestru lub kontynuować ją odpowiednio, np. w sytuacji przerwania edukacji albo przejścia ze szkoły dziennej. Posiadamy uprawnienia szkoły publicznej. To oznacza, że kończąc nasze liceum i zdając egzamin dojrzałości, możesz kontynuować edukację w każdej uczelni wyższej, także publicznej. Dobre i pewne wykształcenie na poziomie liceum to perspektywa podjęcia pracy zawodowej na satysfakcjonującym stanowisku. 

liceum ogólnokształcące dla dorosłych

Czas trwania

3 lub 4 lata

Tryb nauczania

zaoczny

Egzamin

matura

Rodzaj

uprawnienia szkoły publicznej

Zaoczny tryb nauczania i zajęcia online

 

Zajęcia w liceum ogólnokształcącym dla dorosłych Wars prowadzone są w trybie zaocznym. Dzięki temu każda osoba, która chce zdobyć wykształcenie średnie, ma szansę zrobić to bez względu na tryb swojego życia, pracę czy inne obowiązki. Zaoczny tryb nauczania daje możliwość zdobywania wiedzy nawet osobom niezwykle aktywnym. W naszych szkołach prowadzimy również zajęcia online, dając możliwość kształcenia bez wychodzenia z domu lub w każdym innym dowolnym miejscu z dostępem do internetu.

Darmowa edukacja


Zależy nam, aby z usług szkoły dla dorosłych Wars mógł skorzystać każdy, kto potrzebuje podniesienia wykształcenia, uzupełnienia kompetencji albo zdobycia nowych kwalifikacji. Bez względu na Twoją sytuację finansową możesz podjąć naukę w naszej szkole. Zaoczne liceum dla dorosłych Wars to szkoła całkowicie darmowa. Nie pobieramy czesnego od naszych słuchaczy i nie stosujemy żadnych ukrytych opłat. Jeśli więc przed decyzją podjęcia nauki powstrzymywała Cię dotychczas sytuacja materialna, właśnie otrzymujesz szansę na wyjście z tego impasu!

Liceum ogólnokształcące dla dorosłych Wars – kto może się zapisać?

 

Do zaocznego liceum dla dorosłych Wars może zapisać się każda osoba, która posiada świadectwo ukończenia ośmioletniej szkoły podstawowej lub gimnazjum. Nasza szkoła przeznaczona jest dla osób dorosłych, jeśli jednak masz skończone 16 lat i posiadasz zgodę rodzica, również możesz zapisać się do liceum dla dorosłych. Rekrutację prowadzimy na wszystkie semestry nauki. Nie ważne więc, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę ze szkołą średnią, czy chcesz zmienić swoją dotychczasową szkołę na nasze liceum. Zapisz się do nas!

Wars

Szkoły dla dorosłych

Kontakt

al.Jerozolimskie 49/29

00-053 Warszawa

536 007 399
biuro@wars.edu.pl