Получите в ПОДАРОК курс польского, английского и китайского языка! | Darmowe kursy językowe dla cudzoziemców

Запишитесь к нам в школу до 31 января и получите в ПОДАРОК курс польского, английского и китайского языка! Учеба в нашей полицеальной школе для иностранцев БЕСПЛАТНО. Подробную информацию вы можете узнать в секретариате нашей школы.

Zapisz się do naszej szkoły do 31 stycznia i otrzymaj PREZENTOWY kurs języka polskiego, angielskiego i chińskiego! Zajęcia w naszej szkole policealnej dla obcokrajowców są bezpłatne. Szczegółowe informacje można znaleźć w sekretariacie naszej szkoły.

Szkoła dla dorosłych Wars jest otwarta także dla cudzoziemców, którym oferuje darmowe kursy językowe do wyboru: polskiego, angielskiego lub chińskiego..