Szkoła dla dorosłych Wars rozdaje vouchery 50 zł! Ruszyła rekrutacja na kolejny semestr

W darmowej szkole dla dorosłych Wars ruszyła rekrutacja na kolejny semestr! Z tej okazji przygotowaliśmy mega bonus. Pierwsze 10 osób, które zapiszą się do naszej szkoły, otrzymają vouchery o wartości 50 zł do zrealizowania w sieci Rossmann albo na platformie Netflix. Super, prawda? U nas uczysz się zupełnie za darmo, bez ukrytych opłat. W szkole dla dorosłych Wars czeka na Ciebie zaoczne liceum ogólnokształcące, policealna szkoła zawodowa oraz policealna szkoła medyczna. Posiadamy status szkoły publicznej, co oznacza że nasze programy kształcenia i nadawane tytułu oraz uprawnienia są zgodne z wytycznymi Ministerstwa Edukacji i Nauki. Nie zwlekaj, poznaj naszą ofertę edukacyjną i zapisz się online tutaj.
Zapisz się teraz do darmowej szkoły dla dorosłych Wars i odbierz voucher o wartości 50 zł!